www.dobrynauczyciel.fora.pl
sprawy nauczycieli
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj


Korepetycje online - zlecenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.dobrynauczyciel.fora.pl Strona Główna » Przedmioty humanistyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GetSmarter




Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 22:36, 22 Maj 2015    Temat postu: Korepetycje online - zlecenia

Get Smarter to nowy projekt internetowy, który zrzesza ekspertów i użytkowników, którzy szukają porady fachowca w swojej branży. Sesja z klientem trwa 45 minut, a stawka za poradę ustalana jest indywidualnie. Dołączając do społeczności Get Smarter zyskujesz status eksperta i dostęp do wirtualnej bazy klientów. Podziel się swoim doświadczeniem z innymi! Udzielaj korepetycji online! Czekamy na [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
asiapaczu




Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 11:16, 26 Maj 2016    Temat postu:

a ja znalazłam sposób, by nie wydawać pieniędzy za korepetycje dziecka!
Poszperałam w internecie trochę o materiałach edukacyjnych i znalazłam stronę aztekium.pl/grammar Razz
Świetne metody nauczania przedmiotów humanistycznych jak i ścisłych.
Każdej mamie polecam polecić stronę dziecku, bo jest to nauka w formie dobrej zabawy!
Buźka! Embarassed


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eliza.Eliza




Dołączył: 15 Maj 2017
Posty: 31
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 12:16, 12 Lip 2017    Temat postu:

Ja jakoś nie przepadam za nauką online, nie czuję wtedy dyscypliny od samej siebie. Ja jednak wolę, jak ktoś nade mną wisi i mówi mi, co mam robić Smile Ja np. korzystam z [link widoczny dla zalogowanych] materiałów i jestem jak do tej pory zadowolona.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
2teach




Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łódź
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 15:34, 05 Sie 2020    Temat postu:

Zapraszam do skorzystania z nowej platformy 2teach - na pewno zmienisz zdanie co do korepetycji w tej formie Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.dobrynauczyciel.fora.pl Strona Główna » Przedmioty humanistyczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  ::  
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::  
Regulamin