PostWysłany: Sob 23:13, 18 Kwi 2009    Temat postu:

Jeśli ten ryzykowny próbny kupon wejdzie to znaczy, że nadszedł czas naszego grania ... trzeba go puścić do godziny 9.00, bo wtedy zaczyna jeździć Formuła 1 :

Formuła 1 ( Head to Head Hamilton - Kovalainen ) - lepszy Hamilton - kurs - 1.22
Formuła 1 ( Hesd to Hesd Rosberg - Nakajima ) - lepszy Rosberg - kurs 1.25
Formuła 1 ( Head to Head Heidfeld - Kubica ) - lepszy Haidfeld - kurs - 1.60
Formuła 1 - Piquet Jr. ukończy wyścig - kurs - 1.75
Aluprof Bielsko-Biała - Muszynianka Muszyna ( Handicap w setach +2.5 dla Muszyny co oznacza, że Muszynianka nie może przegrać 3:0 - siatkówka kobiet ) - kurs - 1.42
Gedania Żukowo - AZS Białystok ( Handicap w setach +2.5 dla AZS Białystok co oznacza, że Białystok nie może przegrać 3:0 - siatkówka kobiet ) - kurs - 1.35
Farmutil Piła - Centrostal Bydgoszcz ( Handicap w setach -1.5 dla Piły co oznacza, że Piła musi wygrać mecz 3:0 lub 3:1 - siatkówka kobiet ) - kurs - 1.42

całkowity kurs kuponu 11.62 ... za 10 zł ... do wygrania 116.20 zł ...

gosia

Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 217

Skąd: dolny śląsk

PostWysłany: Nie 19:57, 19 Kwi 2009    Temat postu:

Witaj cyngiel:) Przespaliśmy dzisiejsze zakłady i zdążyliśmy postawić tylko na te późniejsze. Jak się okazało, dzięki temu jesteśmy dzisiaj do przodu:) Dzięki cyngiel. Teraz czekamy na Twoją decyzję. Pozdrawiamy.

cyngiel

Posty: 550

PostWysłany: Nie 23:32, 19 Kwi 2009    Temat postu:

Cześć Gosiu ! ... sam nie wiem co dalej robić ??? Rozważałem możliwość wznowienia naszej gry, ponieważ ostatnio zaczęły mi gładko wchodzić wszystkie kupony. Okazuje się jednak, że to forum jest jakieś pechowe, bo wystarczyło, że podałem tu po przerwie kolejny kupon, a sytuacja znowu wróciła do normy i znowu kolejny kupon nie wszedł jednym wynikiem i to jak ??? ... Hamilton zamiast być piąty a Kavalainen szósty, to oczywiście stało się na odwrót. Znowu wyszedłem na nieudacznika. Bałem się, że przegraliście przeze mnie 10 zł, ale cieszę się, że tak się nie stało. Uspokoiłaś mnie. Myślę jednak, że spróbuje jeszcze ułożyć na sobotę jakiś kupon, zobaczymy co będzie się działo. Właściwie nie na sobote, ale już na piątek, bo wtedy są mecze w siatkówkę i szkoda np. przegapić meczu Skry Bełchatów z Resovią. Jestem na 100% pewien, że wygra Bełchatów i to z handicapem -1.5 ...

gosia

Posty: 217

PostWysłany: Pon 7:23, 20 Kwi 2009    Temat postu:

Witaj cyngiel, nie przejmuj się za bardzo naszymi przegranymi. Nie jesteśmy dziećmi, sami widzimy co się dzieje. Fakt, że to niesamowite. Za każdym razem tylko jeden nie wchodzi Sad Może przełamiemy to fatum. Czekamy na Twój ruch i pozdrawiamy Smile

Ostatnio zmieniony przez gosia dnia Pon 7:24, 20 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
cyngiel

Posty: 550

PostWysłany: Pią 21:04, 24 Kwi 2009    Temat postu:

Sorry Gosiu, że się nie odzywałem przez parę dni, ale miałem awarie komputera, padł mi procesor ( świeży wydatek ). Teraz muszę się trochę rozejrzeć w sporcie, bo mam kilkudniowe zaległości. Myślę, że już jutro jakiś kuponik będzie. Resovia jak mówiłem planowo przegrała i jutro też przegra.

Ostatnio zmieniony przez cyngiel dnia Pią 23:06, 24 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
gosia

Posty: 217

PostWysłany: Sob 8:08, 25 Kwi 2009    Temat postu:

Witaj cyngiel, czekamy więc na Twoje propozycje, ponieważ nasze samodzielne próby obstawiania kończą się zawsze w ten sam sposób - porażką.
Pozdrawiamy.

cyngiel

Posty: 550

PostWysłany: Sob 10:40, 25 Kwi 2009    Temat postu:

Spróbujemy dzisiaj puścić dwa kupony, jeden w miarę bezpieczny za 10 zł i drugi dość ryzykowny za 5 zł :

kupon 1

AZS Olsztyn - AZS Częstochowa ( Handicap w setach + 2.5 dla Częstochowy - siatkówka ) - kurs - 1.15
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów ( Handicap w setach -1.5 dla Bełchatowa - siatkówka ) - kurs - 1.40
Formuła 1 - Heidfeld ukończy jutro wyścig - kurs - 1.17
West Ham United - Chelsea ( podwójna szansa X2, Chelsea wygra lub zremisuje ) - kurs - 1.20

całkowity kurs kuponu 2.26 ... za 10 zł ... do wygrania 22.60 zł

kupon 2 :

Centrostal Bydgoszcz - Farmutil Piła ( zwycięstwo Piły - siatkówka kobiet ) - kurs - 1.35
Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel ( zwycięstwo Jastrzębia - siatkówka ) - kurs - 1.72
Bolton - Aston Villa ( podwójna szansa X2, Aston Villa wygra lub zremisuje ) - kurs - 1.40
Formuła 1 - Piquet Jr. ukończy jutro wyścig - kurs - 1.60

całkowity kurs kuponu 10.05 ... za 5 zł ... do wygrania 50.25 zł ...

gosia

Posty: 217

PostWysłany: Nie 17:54, 26 Kwi 2009    Temat postu:

Dzięki cyngiel,
mało brakowało a ten ryzykowny równiez by ''wszedł'',ale cieszymy się z tego co jest , ważne że do przodu.

cyngiel

Posty: 550

PostWysłany: Nie 20:50, 26 Kwi 2009    Temat postu:

Sukces połowiczny, bo na dwa kupony wszedł tylko ten skromniejszy, a drugi tradycyjnie chybiony jednym wynikiem. Szkoda, bo bałem się o mecz Piły i jazdę Piqueta (myślałem, że rozkraczy się gdzieś na trasie i nie dojedzie do mety ), tymczasem niespodziewanie zawiodło Jastrzębie. Mimo, że w dalszym ciągu idzie nam jak po grudzie, to chyba jednak trzeba będzie puścić następny kupon. Jeśli do środy nie będzie jakiejś ciekawej oferty, to następny kupon puścimy na piątek 1 maja. Już teraz wiem, że postawię na zwycięstwa Bełchatowa z Resovią i Jastrzębia z Kędzierzynem, no chyba, że któraś drużyna do tego czasu się rozchoruje i zacznie grać rezerwami.

Ostatnio zmieniony przez cyngiel dnia Nie 20:54, 26 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Wto 8:25, 28 Kwi 2009    Temat postu:

Jutro podam pełny kupon. Będą na nim mecze ze środy, czwartku i piątku. Pierwszy mecz na kuponie zacznie się jutro o godz. 20.45

Manchester United - Arsenal ( 1X podwójna szansa, zwycięstwo MU lub remis ) - kurs - 1.20
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów ( zwycięstwo Bełchatowa - siatkówka ) - kurs - 1.42
Jastrzębski Węgiel - Kędzierzyn Koźle ( zwycięstwo Jastrzębia - siatkówka ) - kurs - 1.42

Do tych meczy dołącze jeszcze jakiś jeden lub dwa wyniki, tak żeby całkowity kurs kuponu wynosił ok. 3.0 - 3.5 ... za 10 zł.

cyngiel

Posty: 550

PostWysłany: Śro 8:26, 29 Kwi 2009    Temat postu:

Tenis ma to do siebie, że możliwość obstawiania meczy pojawia się z nienacka.
Postanowiłem do wyżej wypisanego kuponu dołączyć dwa mecze tenisowe : Murray - Monaco ( dzisiaj godz.13.00 ) i Jużny - Wawrinka ( dzisiaj godz. 16.00 )

I tak :

Manchester United - Arsenal ( 1X podwójna szansa, zwycięstwo MU lub remis ) - kurs - 1.18 ( kurs się zmniejszył z 1.20 )
Murray - Monaco ( zwycięstwo Murray - tenis ) - kurs 1.25
Jużny - Wawrinka ( zwycięstwo Wawrinki - tenis ) - kurs - 1.27

całkowity kurs kuponu 3.77 ... za 10 zł ... do wygrania 37.70 zł ...

cyngiel

Posty: 550

PostWysłany: Śro 17:02, 29 Kwi 2009    Temat postu:

Liczę Gosiu, że nie zdążyłaś puścić tego Murrey'a, bo właśnie przed chwilą niespodziewanie przegrał pewny mecz ... Ja już swój kupon przegrałem, ale reszta na kuponie aktualna.

PS. Jeśli chodzi o tenis na jutro to powinny wygrać Radwańska, Dementieva i Wozniacki ... ale Murray też miał dzisiaj wygrać .

Ostatnio zmieniony przez cyngiel dnia Śro 18:02, 29 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
gosia

Posty: 217

PostWysłany: Śro 19:02, 29 Kwi 2009    Temat postu:

Witam cyngiel. Faktycznie nie zdążyliśmy postawić ani na Murray ani na Wawrinke.
Za namową męża w to miejsce postawiliśmy na Panette, która okazało się, że wygrała. Będzie troszeczkę miejszy kurs ale jesteśmy w grze.
Podane przez Ciebie typy w tenisa spróbujemy w jakis sposób wykorzystać, może akurat sie uda.

Pozdrawiam

cyngiel

Posty: 550

PostWysłany: Czw 0:28, 30 Kwi 2009    Temat postu:

Cieszę się Gosiu, że macie więcej szczęścia ode mnie i gratuluje Twojemu mężowi nosa z tą Pannettą. Nie wiem czy zauważyliście, ale w Unibet przy każdym meczu są podane statystyki do wykorzystania np. 12.50 Wozniacki - Bartoli 1.30 3.40, zielony znaczek, +3 ( 12.50 to godzina meczu, nazwiska zawodników, kursy, zielony znaczek - po jego kliknięciu otwierają się statystyki , no i to +3, to ilość możliwości obstawiania na ten mecz - po kliknięciu na tę cyfrę +3 otwierają się wszystkie obcje obstawiania ). Może się mylę, ale coś mi śmierdzi ten mecz Wozniacki - Bartoli. W tenisie też trzeba się liczyć z tzw. kreczem ... jest on wtedy gdy zawodnik podczas meczu łapie kontuzję i schodzi z koru nie kończąć meczu. Jeśli nie kończy meczu zawodnik na którego postawiliśmy, to niestety przegrywamy kupon.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.dobrynauczyciel.fora.pl Strona Główna » Zakłady sportowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)